dekorasyon, ev dekorasyon, dekorasyon firmaları, tadilat, iç dekorasyon, anahtar teslim tadilat, dikmen dekorasyon, çankaya dekorasyon

Müşteri Destek Hattı :

0 312 480 73 17

yaşam kalitenizi arttırmak için varız.

ARITAŞ; sektöründeki deneyim ve saygınlığıyla 2002 yılından itibaren müşterilerinin kalite beklentilerini karşılamaya ve kalitesini arttırmaya devam etmekte. İnşaat  sektöründe  başta  Ankara olmak  üzere  Türkiye  genelinde güvenilirlik ilkesiyle farklı secenekler ve uygun maliyetli çözümler sunarak, Bireysel ve kurumsal müşterilerine  hizmet vermektedir.     
 
Amacımız İNŞAAT sektörünü Dünyada ve Türkiye'de takip ederek; mekanlarınıza ve projelerinize yönelik doğru pratik ve ekonomik çözümler sunmaktır. ARITAŞ kurulduğu günden buyana müşterilerine daha iyi hizmet verme amacında olup, altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte, personelini bu yönde eğitmektedir.  İş disiplini ve kalite anlayışı ile kısa sürede müşterilerinin beğenisini ve güvenini kazanmıştır, malzeme teminini ve uygulama hizmetlerini her geçen gün geliştirerek sürdürmekte, sektörde daima ilerlemeyi ve iş kalitesini devamlı artırmayı amaçlamaktadır.

ARITAŞ İNŞAAT & DEKORASYON

yaşam kalitenizi artırmak için varız

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz.